ALT

Zadzwoń!

Badania krwi
w domu Pacjenta

Pobranie krwi NIE MUSI być stresujące

Dla Ciebie jak i Twojego dziecka

Badania realizuje Laboratorium DIAGNOSTYKA

ALT

5/5

Bożena Jackowiak

Technik Analityki Medycznej

25 lat doświadczenia

uśmiech
podczas Pobierania krwi

Pobieranie krwi do badań w zaciszu domu pacjenta, zapewnia wygodę i komfort. Dzięki mojej empatii i delikatności, staram się sprawić, aby każda wizyta była jak najmniej inwazyjna i stresująca dla pacjenta.

Ceny badań laboratoryjnych są konkurencyjnie niskie, oferując jednocześnie wysoką jakośc usług.
Staram się zapewnić naszym pacjentom dostęp do niezbędnych badań po atrakcyjnych cenach, które sa niższe niż u konkurencji. Zdrowie jest dla mnie piorytetem, dlatego dbam o to aby moje usługi były cenowo przystępne dla wszystkich.

Pobranie krwi u pacjenta

1

Zamów wizytę pobrania krwi

Wejdź na stronę www.mobillab.pl lub zadzwoń pod numer 509 332 779

2

Wybierz badania dla siebie i bliskich

Podaj adres, pod który ma być zamówiona usługa.

ALT

Mobillab+

Badanie krwi

ALT
3

Pobranie krwi w domu

Za usługę zapłacisz podczas wizyty gotówką, przelewem lub BLIKIEM

4

Odbierz wyniki badań

Wyniki odbierzesz przez Internet lub w punkcie pobrań.

Jesteś w dobrych rękach

Doświadczona Specjalistka ds. Pobierania Krwi w Domu Pacjenta Absolwentka Studium Medycznego Analityki Medycznej w Poznaniu, a moja droga zawodowa w branży medycznej trwa już ponad 20 lat. Moje doświadczenie i zaangażowanie w obszarze pobierania krwi sprawiają, że mogę zapewnić profesjonalną i kompleksową opiekę pacjentom.

Cechuje mnie profesjonalizm oraz skrupulatność w działaniu. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu oraz ponad 15-letniej praktyce w pobieraniu krwi do badań w domu u pacjenta dla największej sieci Laboratoriów Medycznych w Polsce, gwarantuję precyzyjne i bezpieczne wykonanie każdej procedury.

Wygodne Badania Krwi w Domu Moja praktyka obejmuje pobieranie krwi do badań w zaciszu domu pacjenta, co zapewnia wygodę i komfort moim pacjentom. Dzięki mojej empatii i delikatności, staram się sprawić, aby każda wizyta była jak najmniej inwazyjna i stresująca dla pacjenta.

61-064 Poznań, Folwarczna 29

© 2024Mobillab Bożena Jackowiak